Amortisör ve Gaz şoku için Yüksek Hassasiyetli tüp

March 10, 2022

hakkında en son şirket haberleri Amortisör ve Gaz şoku için Yüksek Hassasiyetli tüp

HassasTüplersüreci bitirmek için borunun çapını genişlettio dır-dir en termalboru üretiminin genişletilmesi.Bu borular kullanılırçeşitli başvuru endüstriler beğenmekyağ ve gaz,otomotiv, gemi yapımı,güç bitkiler,Şekerdeğirmenler ve içki fabrikaları, çimento veinşaat endüstriler vb.

standart şok.Bu yağ dolu şok, özel özelliklere sahip değildir, ancak 100.000 mil'e kadar dayanabilir.Bu genellikle OE üreticileri tarafından sunulur.

Gaz şoku.Gaz şoku genellikle daha küçük araçlarda kullanılır.Standart şok gibi, bu tip de yastıklama için yağ kullanır.Ancak diğer tiplerden farklı olarak, bu, şokun daha soğuk olmasını ve yağın incelmesini veya köpürmesini önlemek için içinde basınçlı nitrojen gazı ile tasarlanmıştır.

Aşırı yük şoku.Bobin üstü şok olarak da bilinir, bu genellikle arazi araçlarında bulunur.Şok silindirinin etrafına yerleştirilmiş bir helezon yayı vardır.

Ağır hizmet şoku.Bu tip şok genellikle kamyonlarda, kamyonetlerde ve daha büyük yüklere sahip binek araçlarda kullanılır.Bu, sağlam kullanım ve ekstra yük için tasarlanmış daha büyük bir çap, güçlendirilmiş bağlantı noktaları ve daha büyük merkez şaft ile birlikte gelir.

Otomatik seviye kontrol şoku.Seviye kontrol şoku genellikle lüks araçlarda kullanılır.İlave yük veya ekstra ağırlık durumunda devreye giren (süspansiyondaki sensörler kullanılarak) elektrikle çalışan bir hava pompası ile donatılmıştır.

hava şoku.Bu, genellikle kamyonların ve kamyonetlerin arkasına takılan bir satış sonrası amortisördür.Şoku hava ile basınçlandırmak ve aracı yükseltmek için pompalamak için bir hava girişi ile tasarlanmıştır.Ancak seviye kontrol şokunun aksine, bu şişirilmelidir.Amortisörler, bir aracın hareketlerinin etkisini emmekten sorumlu olan süspansiyon bileşenleridir.